Професійно-технічне училище №33 смт В.Березний

Професійно-технічне училище №33 смт В.Березний
E-mail Печать PDF

  Мова освітнього процесу - українська.

Згідно з наказом начальника Головного управління професійно-технічної освіти при Раді Міністрів УРСР № 139 від 16 грудня 1963 року в смт. Великий Березний створено ПТУ-33 з метою підготовки механізаторів сільськогосподарського виробництва.

    З 01.09.1974 року училище стало середнім, що дало можливість учням здобувати повну середню освіту і робітничу професію.

 

   ПТУ № 33 розміщене в спеціально побудованих приміщеннях за типовим проектом на території 3,7га. Для проведення навчально-виховного процесу по підготовці кваліфікованих робітників в училищі в наявності є: 13 спеціалізованих кабінетів, 11 загальних кабінетів, 4 лабораторії, 4 навчально-виробничі майстерні, автотракторна і різноманітна сільськогосподарська техніка, полігон для водіння тракторів і автомобілів, спортзал, 5 спортмайданчиків, стрілецький тир, зал для силових видів спорту, гуртожиток, їдальня.

 

В навчальному закладі ведеться підготовка з таких професій:

- Тракторист. Слюсар-ремонтник

- Швачка

- Продавець продовольчих товарів

   Основне завдання, що ставлять перед собою  майстри виробничого навчання та викладачі професійно-технічного та загальноосвітнього напрямків навчання – це постійне удосконалення якості підготовки робітничих кадрів з урахуванням вимог сучасного виробництва, науки, техніки, культури і перспектив їх розвитку.

 

  

Директор ПТУ №33
смт  Великий Березний
Микита Марина Іванівна
 
 
 
 
Обновлено 16.11.2017 13:09
 

Пошук

Транслятор

English Arabic Armenian Belarusian Chinese (Traditional) Croatian Czech Danish Dutch Estonian Filipino Finnish French German Hungarian Italian Polish Portuguese Romanian Russian Serbian Slovak Spanish Turkish

Календар

Погода


Директор ПТУ №33

Опитування

Оцініть наш сайт ?
 

Статистика

Пользователи : 39
Статьи : 509
Просмотры материалов : 248537

Офіційні веб-портали