Професійно-технічне училище №33 смт В.Березний

Головна

Учнівське самоврядування

E-mail Печать PDF

     Одним із принципів виховання в училищі є поєднання педагогічного керівництва  з ініціативою і самодіяльністю учнів. Учнівське самоврядування було створено з  метою формування та розвитку соціальноактивної особистості з почуттям      національної свідомості, вирішення спільних проблем, надання допомоги іншим,  а також потребою учнів у визнанні, лідерстві, бажанні брати участь у  суспільному житті училища.

     Завдання самоврядування: виявлення індивідуальних особливостей учнів, розвиток творчих здібностей, вільне і відповідне самовираження. Основним призначенням самоврядування є виховання в учнів свідомої громадянської позиції , їх підготовка до активної участі у демократичному управлінні суспільством, участь у прийнятті рішень разом з дорослими, формування поваги до різних поглядів.

     Учнівське самоврядування – добровільна організація учнів навчального закладу, яка забезпечує право і надає можливість в межах Статуту здійснювати регулювання і управління справами, які належать до їхньої компетенції та в інтересах учнів навчального закладу. Учнівське самоврядування – це ефективна форма підготовки суспільством свого гідного і прогресивного майбутнього.

 

Пошук

Транслятор

English Arabic Armenian Belarusian Chinese (Traditional) Croatian Czech Danish Dutch Estonian Filipino Finnish French German Hungarian Italian Polish Portuguese Romanian Russian Serbian Slovak Spanish Turkish

Календар

Погода


Директор ПТУ №33

Опитування

Оцініть наш сайт ?
 

Статистика

Пользователи : 40
Статьи : 509
Просмотры материалов : 253804

Офіційні веб-портали