Професійно-технічне училище №33 смт В.Березний

Головна

Педколектив

E-mail Печать PDF

Микита Марина Іванівна - директор ПТУ №33. У 2007 році закінчила Ужгородський Національний університет з спеціальності економіка підприємства. В училищі почала працювати з 2009 року майстром виробничого навчання. 

 

 

 

 

 

 

Зганич Йосип Михайлович - займає посаду заступника директора з навчально-виробничої роботи. Закінчив Ужгородський державний університет, спеціальність - укрвїнська мова і література. В училищі працює з 2013 року.

Чума Юрій Іванович – інженер з охорони праці, закінчив УжДУ в 1977 році, за фахом – хімік, викладач хімії. В училищі працює з 1999 року. Обіймав посади інженера з охорони праці, викладача ДПЮ, помічника директора з АГЧ, заступника директора з НВР, директора ПТУ №33.

  

 

 

КВАЛІФІКОВАНІ КАДРИ – ЗАПОРУКА УСПІХУ!

Саблін Олександр Олексійович викладач вищої категорії, старший викладач. Закінчив Мелітопольський інститут механізації сільського господарства. Багато сил та ініціативи докладає для комплексно-методичного забезпечення проведення уроків, міжпредметним зв’язкам та індивідуальній роботі з учнями. 

 

 

 

 

Юращук Ольга Федорівна – викладач історії, закінчила курси центру економічної освіти в липні 2007 року, м. Київ. Стаж роботи - 37 років. В училищі викладає предмети: Історія, Людина і суспільство, Географія, Основи правових знань, Основи економіки. Спеціаліст вищої категорії, присвоєне звання «Старший викладач».

 

  

 

Каменца Марія Миколаївна – закінчила УжДУ в 1975 році, в училищі працює на посаді викладача хімії та біології. Її педагогічний стаж становить 30 років. За результатами атестації присвоєне звання «старший викладач» та кваліфікація «спеціаліст вищої категорії». Відзначається великою працелюбністю, старанністю, завжди в пошуках ефективних методів роботи Користується повагою у колег та учнів

 

 

 

Коман Світлана Володимирівна – вихователь, закінчила Українську сільськогосподарську академію м. Києва у 1987 році і здобула кваліфікацію економіста-математика. У ПТУ № 33 працює з 1991 року.

 

 

 

 

 

Обновлено 15.11.2017 13:31  

Пошук

Транслятор

English Arabic Armenian Belarusian Chinese (Traditional) Croatian Czech Danish Dutch Estonian Filipino Finnish French German Hungarian Italian Polish Portuguese Romanian Russian Serbian Slovak Spanish Turkish

Календар

Погода


Директор ПТУ №33

Опитування

Оцініть наш сайт ?
 

Статистика

Пользователи : 40
Статьи : 509
Просмотры материалов : 253820

Офіційні веб-портали