Професійно-технічне училище №33 смт В.Березний

Головна Сторінка методиста Педагогічний досвід

ПЕДАГОГІЧНИЙ ДОСВІД

E-mail Печать PDF

Педагогічний досвід працівників ПТУ №33

У своїй щоденній роботі педагогічний колектив спрямовує свою роботу на досягнення кінцевої мети - виховання сучасного, професійно підготовленого, конкурентноспроможного на ринку праці члена суспільства, здатного реалізувати свої можливості і здібності.

Єдиною методичною проблемою, над якою працює педагогічний колектив училища є: «Забезпечення єдності і наступності у вивченні споріднених тем теоретичного і виробничого навчання».

Виконання цієї мети забезпечується організаційно-методичною роботою. Основними формами роботи з педагогічними кадрами в ПТУ № 33 є педагогічна рада (в кількості 19 чоловік) та 2 методичні комісії.

Індивідуальні форми методичної роботи спрямовані на підвищення педагогічної майстерності та кваліфікації педагогічних кадрів.

В училищі працюють 4 викладачі загальноосвітніх предметів, з яких 3 – «спеціаліст вищої категорії» та «старший викладач»,  1 – «спеціаліст».

Теоретичне навчання з професійної підготовки здійснюють 3 викладачів, з яких 2 мають кваліфікаційну категорію «спеціаліст вищої категорії» та педагогічне звання «старший викладач»,  1 – «спеціаліст».

Професійно-практичну підготовку з учнями здійснюють 4 майстри виробничого навчання.

 
Обновлено 04.02.2016 22:31  

Пошук

Транслятор

English Arabic Armenian Belarusian Chinese (Traditional) Croatian Czech Danish Dutch Estonian Filipino Finnish French German Hungarian Italian Polish Portuguese Romanian Russian Serbian Slovak Spanish Turkish

Календар

Погода


Директор ПТУ №33

Опитування

Оцініть наш сайт ?
 

Статистика

Пользователи : 39
Статьи : 509
Просмотры материалов : 248549

Офіційні веб-портали