Професійно-технічне училище №33 смт В.Березний

Головна Новини
Новини

8

E-mail Печать PDF

Відбулося засідання педагогічної ради педагогічних працівників училища, на якій обговорено плани та завдання педагогічного колективу на 2014-2015 навчальний рік та інші питання порядку денного.

 

7

E-mail Печать PDF

Відбулася нарада при директорі із заступниками, на якій обговорено питання відвідування учнями навчального закладу та інші поточні справи.

 

6

E-mail Печать PDF

Всесвітній день запобігання самогубствам. З метою профілактики суїцидального ризику практичний психолог училища Шивринська М.В. провела бесіду з учнями 31 групи з професії «Слюсар-ремонтник. Тракторист» щодо профілактики суїцидальних намірів в підлітковому середовищі. Вона закликала зберігати почуття власної гідності, впевненості в собі, здатності ясно мислити та приймати помірковані рішення.

 

5

E-mail Печать PDF

З нагоди відзначення Міжнародного дня грамотності у навчальному закладі викладачем української мови та літератури Лацанич Л.І. проведено круглий стіл на тему: «Грамотність розширює особисті можливості».

 

4

E-mail Печать PDF

Відбулося засідання методичної комісії викладачів загальноосвітніх предметів, на якому обговорено план роботи методичної комісії на 2014-2015 навчальний рік, зміст навчальних планів програм, розробка заходів та їх реалізація.

 
Еще статьи...


Страница 47 из 47

Пошук

Транслятор

English Arabic Armenian Belarusian Chinese (Traditional) Croatian Czech Danish Dutch Estonian Filipino Finnish French German Hungarian Italian Polish Portuguese Romanian Russian Serbian Slovak Spanish Turkish

Календар

Погода


Директор ПТУ №33

Опитування

Оцініть наш сайт ?
 

Статистика

Пользователи : 20
Статьи : 472
Просмотры материалов : 216524

Офіційні веб-портали