Професійно-технічне училище №33 смт В.Березний

Головна Новини
Новини

39

E-mail Печать PDF

Відбулася нарада при директорові з класними керівниками та майстрами виробничого навчання з питання техніки безпеки, збереження життя і здоров’я учнів під час зимових канікул.

 

38

E-mail Печать PDF

Відбулося засідання методичної комісії викладачів і майстрів виробничого навчання професійного профілю, на якому було обговорено питання ліцензування освітніх послуг училища, проходження практики учнями 31 групи з професії «Слюсар-ремонтник. Тракторист» та інше.

 

37

E-mail Печать PDF

Представниками Перечинського міжрайвідділення міліції були проведені бесіди з учнями училища, щодо попередження правопорушень та злочинності серед учнівської молоді.

 

 

36

E-mail Печать PDF

В училищі розпочався Всеукраїнський тиждень права. Пріоритетом для будь-якої держави має бути  дотримання прав і свобод людини. У 1991 році Україна, ставши незалежною державою, зробила перший крок на шляху до ствердження демократичності, верховенства права. З нагоди відзначення Всеукраїнського тижня права в училищі проведено ряд заходів.

 

35

E-mail Печать PDF

В училищі до Міжнародного Дня інвалідів вихователь Лацанич Л.О. організувала для учнів училища перегляд відеоматеріалів «Твори добро, бо ти людина».

 
Еще статьи...


Страница 47 из 51

Пошук

Транслятор

English Arabic Armenian Belarusian Chinese (Traditional) Croatian Czech Danish Dutch Estonian Filipino Finnish French German Hungarian Italian Polish Portuguese Romanian Russian Serbian Slovak Spanish Turkish

Календар

Погода


Директор ПТУ №33

Опитування

Оцініть наш сайт ?
 

Статистика

Пользователи : 37
Статьи : 509
Просмотры материалов : 227383

Офіційні веб-портали