Професійно-технічне училище №33 смт В.Березний

Головна Новини
Новини

Вебінар

E-mail Печать PDF

20 червня відбувся вебінар для заступників з навчально-виховної (виховної) роботи та юрисконсультів закладів професійної (професійно-технічної) освіти Закарпатської області в рамках правопросвітницького проекту "Я маю право!"? на якому був присутнім Цубина М.М., юрисконсульт нашого училища.

Обновлено 08.08.2018 07:08
 

Виставка інформаційно – довідкової літератури.

E-mail Печать PDF

19 червня на базі бібліотеки училища проходила виставка інформаційно – довідкової літератури.

Обновлено 08.08.2018 07:07
 

Виховна година

E-mail Печать PDF

18 червня класним керівником Веселовською Н.Ю. проведено виховну годину на тему : «Права молоді в Україні»
Основним обов'язком кожної держави є захист прав та свобод молодих людей. Це, насамперед, реалізується в наданні можливості отримати належну освіту та працевлаштуватись за фахом, збереження здоров'я та повноцінний відпочинок.

Обновлено 08.08.2018 07:05
 

Бесіда «Будьмо здорові»

E-mail Печать PDF

15 червня ,до міжнародного дня медичного працівника, Веселовською Н.Ю. проведено бесіду «Будьмо здорові» . Дана бесіда спрямована для поглиблення знання дітей про здоров'я; дати поняття про те, що від здоров'я кожного залежить майбутнє нації, всієї України. Розвивати бажання вести активний спосібжиття, дбати про свій фізичний і духовнийрозвиток. Виховувати інтерес до занять спортом, до ознайомлення з новинками літератури про здоровий спосіб життя. Виховати повагу до лікарів та їхньої справи.

Обновлено 08.08.2018 07:04
 

Виховний захід

E-mail Печать PDF

11 червня класним керівником 11 групи Веселовською Н.Ю. проведено виховний захід "Ми нація єдина, твої ми діти, Україно!".
Виховний захід спрямований на виховання любові до своєї Батьківщини, піднесення патріотичного духу серед підлітків.
Під час виховного заходу учні згадують нещодавні та вже минулі події, що відбувалися на території України. Цікаві факти про українську мову, пісню, танок, культуру та традиції не залишають байдужим жодного глядача. На прикладах відомих українців про величезний внесок у розвиток світової науки, культури, спорту в дітей формується прагнення у до досягнення життєвих цілей.
Учні усвідомлюють необхідність збереження та подальший розвиток культурних надбань українського народу; необхідність толерантного ставлення до меншин, що проживають на території нашої країни; необхідність збереження єдності та територіальної цілісності України.

Обновлено 08.08.2018 07:03
 


Страница 6 из 47

Пошук

Транслятор

English Arabic Armenian Belarusian Chinese (Traditional) Croatian Czech Danish Dutch Estonian Filipino Finnish French German Hungarian Italian Polish Portuguese Romanian Russian Serbian Slovak Spanish Turkish

Календар

Погода


Директор ПТУ №33

Опитування

Оцініть наш сайт ?
 

Статистика

Пользователи : 20
Статьи : 472
Просмотры материалов : 216516

Офіційні веб-портали