Професійно-технічне училище №33 смт В.Березний

Головна Новини
Новини

Година спілкування

E-mail Печать PDF

18 жовтня Каменца М.М., до Європейського дня боротьби з торгівлею людей , провела годину спілкування:  «Вперед , озираючись назад», на якій учні переглянули відеоролик «Боротьба із торгівлею людей»

Обновлено 18.10.2018 09:04 Подробнее...
 

Виховний захід

E-mail Печать PDF

16 жовтня класний керівник Саблін О.О. провів виховний захід до Дня українського козацтва. Олександр Олексійович продемонстрував учням книгу «Гетьмани та кошові отамани», а також ознайомив з атрибутами козаків.

Обновлено 18.10.2018 08:59 Подробнее...
 

Засідання методичної секції педагогічних працівників швейного профілю

E-mail Печать PDF

16 жовтня у режимі он-лайн відбулося засідання методичної секції педагогічних працівників швейного профілю на тему «Використання інформаційно-комунікаційних технологій для якісної підготовки кваліфікованих робітників», в якому взяла участь майстер виробничого навчання Маринець В.П.

Обновлено 18.10.2018 08:55
 

Виховна година

E-mail Печать PDF

12 жовтня класний керівник Юращук О.Ф. провела виховну годину до Дня захисника України «З відданістю Україні в серці», на якій розповіла учням про солдатів нашого Великоберезнянського району, які загинули в АТО. В кінці виховної години вшанували всіх загиблих воїнів хвилиною мовчання.

Обновлено 18.10.2018 08:53 Подробнее...
 

Вебінар до Дня захисників України

E-mail Печать PDF

11 жовтня НМЦ ПТО у Донецькій області за участю доповідачів із ЗП(ПТ)О та НМЦ ПТО Чернігівської, Закарпатської, Сумської, Волинської, Донецької областей проходив Всеукраїнський вебінар до Дня захисників України, на якому були присутні заступник директора з ВР Веселовська Н.Ю. та викладач Захисту Вітчизни Зганич Й.М.

Обновлено 18.10.2018 08:42
 


Страница 6 из 51

Пошук

Транслятор

English Arabic Armenian Belarusian Chinese (Traditional) Croatian Czech Danish Dutch Estonian Filipino Finnish French German Hungarian Italian Polish Portuguese Romanian Russian Serbian Slovak Spanish Turkish

Календар

Погода


Директор ПТУ №33

Опитування

Оцініть наш сайт ?
 

Статистика

Пользователи : 36
Статьи : 509
Просмотры материалов : 226777

Офіційні веб-портали