Професійно-технічне училище №33 смт В.Березний

Головна Новини
Новини

Виховна година

E-mail Печать PDF

1 червня Веселовська Н.Ю. провела виховну годину : «Ми всі з дитинства золотого» (до Міжнародного дня захисту дітей – 01.06)
Мета: ознайомлюючи учнів з основними документами про права дитини, сприяти становленню громадянської позиції особистості, здатної чітко усвідомлювати і твердо обстоювати головні демократичні права і свободи людини. Виховувати у підлітків почуття відповідальності за тих, хто поряд, особливо молодших за віком; формувати конструктивні компетенції вирішення проблемних ситуацій і, таким чином, запобігати проявам агресії серед підлітків.

Обновлено 05.06.2018 07:30
 

Засідання круглого столу

E-mail Печать PDF

28 травня Веселовська Н.Ю. провела засідання круглого столу на тему: «Геть паління! Ми – здорове покоління!» (Всесвітній день боротьби з тютюнопалінням – 31.05)
На ньому класний керівник  розповіла учням про негативний вплив тютюну на здоров"я не лише того, хто палить, але й оточуючих; інформувала про ризик розвитку залежності від тютюну, набуття нових та ускладнення наявних захворювань.

Обновлено 05.06.2018 07:29
 

Бесіда з учнями

E-mail Печать PDF

25 травня Веселовська Н.Ю. провела бесіду: «Скромність – мудрість»
Мета: Узагальнити уявлення учнів про моральні категорії — доброту і скромність. Розвивати уявлення про достоїнства людини, цінність яких визнана в суспільстві, розвивати мотивацію до аналізу чужих вчинків і самоаналізу.

Обновлено 05.06.2018 07:27
 

Виховна година

E-mail Печать PDF

22 травня Веселовська Н.Ю. провела виховну годину: «Дорогами тисячоліть до слов'янської культури» (до Дня словянської писемності і культури – 24.05)
Метою виховної години було:  ознайомити учнів з слов'янськими просвітителями Кирилом та Мефодієм; формувати уміння і навички зв'язного усного мовлення; розвивати мислення; виховувати в учнів пошану до людей, які багато зробили для розвитку слов'янської писемності і культури.

Обновлено 05.06.2018 07:27
 

ДПА з фізики

E-mail Печать PDF

21 травня в 31 групі слюсар – ремонтник, тракторист проведено державну поетапну атестацію з фізики

Обновлено 06.06.2018 11:51 Подробнее...
 


Страница 7 из 47

Пошук

Транслятор

English Arabic Armenian Belarusian Chinese (Traditional) Croatian Czech Danish Dutch Estonian Filipino Finnish French German Hungarian Italian Polish Portuguese Romanian Russian Serbian Slovak Spanish Turkish

Календар

Погода


Директор ПТУ №33

Опитування

Оцініть наш сайт ?
 

Статистика

Пользователи : 20
Статьи : 472
Просмотры материалов : 216503

Офіційні веб-портали