Професійно-технічне училище №33 смт В.Березний

Головна Новини
Новини

ДПА з математики

E-mail Печать PDF

16 травня в 31 групі слюсар – ремонтник, тракторист проведено державну поетапну атестацію з математики

Обновлено 05.06.2018 07:46 Подробнее...
 

Виховна година

E-mail Печать PDF

11 травня Веселовська Н.Ю. провела виховну годину:«Рідна мати моя» (До Дня матері ). Метою виховної години було розширити знання учнів про повагу і любов до рідної матері. Формувати ціннісне ставлення до сім'ї, родини, людей , виховувати шанобливе ставлення та любов до матері.

Обновлено 05.06.2018 07:15
 

Засідання круглого столу

E-mail Печать PDF

10 травня Юращук О.Ф. провела засідання круглого столу «Історичне значення перемоги над нацизмом у ІІ світовій війні».

Обновлено 05.06.2018 07:14
 

Урок мужності

E-mail Печать PDF

8 травня Веселовська Н.Ю. провела урок мужності на тему: «Ваш великий подвиг – ми пам'ятаємо» . Мета: поглибити знання учнів про героїчне минуле нашого народу, допомогти усвідомити велич подвигу українців у Другій світовій війні, виховувати в учнів шану і повагу до тих, хто ціною власного життя здобув перемогу у війні і здобуває перемогу на сході України в наші дні.
Переглянули відеоролик«Історія гідності: Друга світова війна».

Обновлено 05.06.2018 07:43 Подробнее...
 

Зустріч з представником Держпраці

E-mail Печать PDF

4 травня у контексті Міжнародного дня охорони праці, який цього року проходить під девізом «Захищене і здорове покоління», та з метою підвищення рівня знань у підростаючого покоління щодо світоглядних та етичних основ здорового способу життя, формування загальної культури охорони праці і свідомого ставлення до цих питань фахівці Управління Держпраці у Закарпатській області провели тематичну годину з учнями нашого училища. Зокрема, головний державний інспектор праці ТДІзПп у Закарпатській області Цапулич Н.І. провела бесіду з майбутніми слюсарями – ремонтниками . Серед основних питань, які обговорили учасники зустрічі, були правила безпечної поведінки на робочому місці.
Особливу увагу посадовець Управління Держпраці звернула на вимоги щодо проведення інструктажів з охорони праці, змісту і побудови інструкцій з ОП, їх затвердження та введення в дію, на контроль за станом охорони праці в закладі.
Водночас педагогам були роз'яснені вимоги нормативно-правових актів з питань охорони праці щодо облаштування приміщень кабінетів, куточків з безпеки життєдіяльності; з безпеки життєдіяльності під час проведення практичних навчань та інших заходів.

Обновлено 05.06.2018 07:34 Подробнее...
 


Страница 8 из 47

Пошук

Транслятор

English Arabic Armenian Belarusian Chinese (Traditional) Croatian Czech Danish Dutch Estonian Filipino Finnish French German Hungarian Italian Polish Portuguese Romanian Russian Serbian Slovak Spanish Turkish

Календар

Погода


Директор ПТУ №33

Опитування

Оцініть наш сайт ?
 

Статистика

Пользователи : 20
Статьи : 472
Просмотры материалов : 216518

Офіційні веб-портали