Професійно-технічне училище №33 смт В.Березний

Головна Новини
Новини

Класна година

E-mail Печать PDF

8 червня класним керівником Веселовською Н.Ю. проведено виховну годину : «Дружити справа нелегка, але дружити треба вміти». Метою цієї класної години було сформувати поняття про справжню дружбу, уміння правильно вибирати друзів, спілкуватись і товаришувати; поповнити знання дітей правилами дружби; вчити цінувати дружбу та друзів; виробляти якості, що сприяють дружбі, а саме почуття допомоги, взаємовиручки; розвивати пам'ять мовлення, творчі здібності; виховувати доброзичливість, бажання допомагати, почуття вдячності, чесності, щирості, толерантності.
Вислухали думки учнів щодо справжньої дружби, кожен розповів про свого найкращого друга. Разом з учнями склали правила справжньої дружби. Розглядали різні ситуації, щоб розпізнати справжню і корисливу дружбу.

Обновлено 08.08.2018 07:01
 

Право на освіту – право і обов’язок

E-mail Печать PDF

7 червня, в рамках реалізації загально – просвітницького проекту «Я маю право», в училищі викладачем історії та права Юращук О.Ф., з учнями 11 групи було проведено дискусію на тему: «Право на освіту – право і обов'язок»

Обновлено 08.08.2018 07:00
 

Бесіда з учнями

E-mail Печать PDF

4 червня Веселовська Н.Ю. провела бесіду з учнями «Правила пожежної безпеки в домі, у школі.», на якій обговорила питання про правила протипожежної безпеки в школі та вдома.
Мета: навчити способам і засобам запобігання пожежі в громадському приміщенні, розпізнавати ознаки небезпечних чинників при пожежі в громадському приміщенні, правильно здійснювати поетапність евакуації, уникати небезпечних чинників, що загрожують життю і здоров'ю у власному помешканні; виховувати почуття відповідальності за життя та здоров'я (особисте і оточуючих людей); розсудливість, почуття відповідальності за свої вчинки, повагу до людей праці.

Обновлено 08.08.2018 06:59
 

Відеоконференція

E-mail Печать PDF

1 червня 2018 року з ініціативи Навчально-методичного центру професійно-технічної освіти проведено відеоконференцію „Запровадження нового Державного стандарту базової і повної загальної освіти: нові тенденції, підходи" із заступниками директорів з навчальної роботи закладів професійної (професійно-технічної) освіти області. До участі долучилися також заступники директорів з навчально-виробничої роботи та методисти.

Обновлено 08.08.2018 06:58
 

Виховна година

E-mail Печать PDF

1 червня Веселовська Н.Ю. провела виховну годину : «Ми всі з дитинства золотого» (до Міжнародного дня захисту дітей – 01.06)
Мета: ознайомлюючи учнів з основними документами про права дитини, сприяти становленню громадянської позиції особистості, здатної чітко усвідомлювати і твердо обстоювати головні демократичні права і свободи людини. Виховувати у підлітків почуття відповідальності за тих, хто поряд, особливо молодших за віком; формувати конструктивні компетенції вирішення проблемних ситуацій і, таким чином, запобігати проявам агресії серед підлітків.

Обновлено 05.06.2018 07:30
 


Страница 10 из 51

Пошук

Транслятор

English Arabic Armenian Belarusian Chinese (Traditional) Croatian Czech Danish Dutch Estonian Filipino Finnish French German Hungarian Italian Polish Portuguese Romanian Russian Serbian Slovak Spanish Turkish

Календар

Погода


Директор ПТУ №33

Опитування

Оцініть наш сайт ?
 

Статистика

Пользователи : 37
Статьи : 509
Просмотры материалов : 226782

Офіційні веб-портали