Професійно-технічне училище №33 смт В.Березний

Головна Новини
Новини

СЕМІНАР-ТРЕНІНГ З ВИКОРИСТАННЯ ІКТ ТА РЕСУРСІВ МЕРЕЖІ ІНТЕРНЕТ

E-mail Печать PDF

23 квітня на базі нашого училища відбувся семінар-тренінг «Удосконалення професійної компетентності педагогів ЗП(ПТ)О з використання інформаційно-комунікаційних технологій та ресурсів мережі Інтернет» у якому взяли участь 7 педагогічних працівників різних категорій. Мета – ознайомлення педагогічних працівників із можливостями програмних засобів, онлайн середовищ та конструкторів щодо створення навчальних, демонстраційних і дидактичних матеріалів. Захід проводила Палош Н.М., завідувач інформаційно-аналітичного кабінету Навчально-методичного центру професійно-технічної освіти у Закарпатській області.

Обновлено 02.05.2018 05:16 Подробнее...
 

Засідання методичної секції

E-mail Печать PDF

23 квітня у режимі онлайн відбулося засідання методичної секції викладачів природничо-математичного циклу (хімія, біологія) на тему «Удосконалення форм і методів проведення уроків на інноваційній основі». Виступив викладач нашого училища Чума Ю.І., який розповів про шляхи вдосконалення форм і методів проведення уроків біології та хімії на інноваційній основі. Використання цікавих нетрадиційних засобів під час проведення уроків різних типів, як зазначили педагоги, значно підвищує ефективність засвоєння програмового матеріалу, сприяє досягненню навчальної та виховної мети.

Обновлено 30.04.2018 13:36
 

І етап профорієнтаційного вернісажу

E-mail Печать PDF

20 квітня на базі училища відбувся І етап профорієнтаційного вернісажу «Робітнича професія – крок до успіху», на якій були представлені вироби кращих учнів.

Обновлено 02.05.2018 05:19 Подробнее...
 

Виховна година

E-mail Печать PDF

18 квітня класний керівник Веселовська Н.Ю. провела виховну годину на тему : «Мій рідний край» (до Міжнародного дня рідної Землі – 22.04).
На ній учні мали можливість ознайомить з історією рідного краю, учні мають змогу дослідити хронологію розвитку свого селища, поглибити свої знання про архітектурні пам'ятки, культурне життя Березнянщини, розширити уявлення про відомих людей рідного краю; даний захід розвиває у дітей інтерес до пошукової і дослідницької діяльності; формує почуття патріотизму та національної свідомості; виховує любов до рідного краю, своєї Батьківщини.

Обновлено 30.04.2018 13:33
 

Конкурс на кращий учнівський реферат

E-mail Печать PDF

16 квітня в рамках реалізації загально просвітницького проекту «Я маю право» Юращук О.Ф. ,викладач історії та права, провела конкурс на кращий учнівський реферат на тему : « Я громадянин правової держави»

Обновлено 30.04.2018 13:32
 


Страница 10 из 47

Пошук

Транслятор

English Arabic Armenian Belarusian Chinese (Traditional) Croatian Czech Danish Dutch Estonian Filipino Finnish French German Hungarian Italian Polish Portuguese Romanian Russian Serbian Slovak Spanish Turkish

Календар

Погода


Директор ПТУ №33

Опитування

Оцініть наш сайт ?
 

Статистика

Пользователи : 20
Статьи : 472
Просмотры материалов : 216521

Офіційні веб-портали